Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Прифронтовий Криворізький район приймає волонтерську допомогу ФОТО

Волонтерська допомога

5
(1)

24-го березням до Криворізького району прибув вагон з гуманітарною допомогою. Рол це вже повідомляв наш сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.  Сьогодні стало відомо що гуманітарка прибула від Єврейської общини Дніпра цілий вагон гуманітарної допомоги. Допомога, своєю чергою, сформована Єврейською громадою Дуйсбург Мюльхайм/Рур Оберхаузен в Німеччині та зібрана Ilja Bglbov для нашого регіону, який є на сьогодні прифронтовим. Про це на власний фейсбук сторінці розповів заступник голови Криворізької райдержадміністрації Сергій Прохода.

“- Посадовець подякував благодійникам до уваги прифронтового Криворізького району. У гуманітарці медикаменти, харчові продукти, дитячий одяг, дуже багато корисних речей.” Зазначив  заступник голови Криворізької РДА Сергій Прохода у своєму пості подяки.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

У Військовій адміністрації Криворізького району розповіли куди направляється отримана гуманітарна допомога.

  • Харчові продукти, вода, кава, теплий одяг, необхідні речі завдяки численній волонтерській допомозі надходять до штабу, звідки розвозяться за потребою до блокпостів, громад, медичних закладів, групових будинків для дітей-сиріт тощо. Повідомляє пресслужба Криворізької районної державної адміністрації.

У районній військовій адміністрації  під керівництвом очільника Євгена Ситниченка — дякують усім волонтерам і організаціям, які спільними зусиллями разом здійснюють допомогу військовим, переселенцям та нужденним у такий важкий воєнний час. Посадовці зазначають, що постійно здійснюють логістичне керування надходження гуманітарки до тих, кому вона конче потрібна.

Вам буде цікава новина: Верховна Рада звільнила від мита та ПДВ ввіз товарів з закордону зокрема й автомобілів

 

 

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів