Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Проїзд у Криворізьких “скотовозках” зросте з 1-го грудня до 8 гривень

Новини Кривого Рогу

4.5
(2)

У Кривому розі з 1-го грудня в усіх маршрутках міста зросте вартість проїзду. Таке рішення прийняли самі перевізники вмотивовуючи зростання вартості проїзду на здорожчання паливно-мастильних матеріалів і запчастин. Відтепер проїхатись в криворізьких скотовозках, саме так часто маршрутні таксі називають криворіжці, можна буде за 8 гривень.Про це повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

У Криворізьких маршрутках з’явились повідомлення про те, що перевізник збільшує вартість проїзду до 8-ми гривень.Чергове зростання пояснюють здорожчанням палева та запчастин, “відмазки” перевізників з року в рік не міняються.

Зазначимо, що реальних підрахунків вартості проїзду немає, всі обрахунки здійснюються по формулі де вказано, що маршрутка перевозить лише стоячі місця і то часто у формулі зазначено що транспорт не повинен бути завантаженим. В реальності ж картина інша, заповнені маршрутні таксі, що не відповідають жодним нормам безпеки ставлять на маршрути Кривого Рогу. Надприбутки  йдуть у кишені власників транспортних кампаній. Розповідає наше джерело у транспортній кампанії міста.

Вам буде цікаво: В Україні з 1-го грудня зросте мінімальний продитковий мінімум, на які соцвиплати це вплине

Не дивлячись на оголошення про зростання плати за проїзд з 1-го грудня, деякі нечесні на руку водії почали брати по 8-гривень в деяких транспортних засобах з 29-го листопада. На ці порушення, про які повідомляють у соцмережах мешканці Кривого Рогу ні влада, ні правоохоронні органи не дають жодної реакції

 

Автор –  Іван Старостовський

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів