Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Про те, як на Криворіжжі забезпечуватимуть безпеку дітей у навчальних закладах розповів представник ДСНС

Новини Криворізького району

5
(2)

Вчора 11-го липня відбувся брифінг представників ДСНС на якому начальник відділу соціального захисту розповів проте, як планується забезпечувати безпеку дітей під час навчання у закладах дошкільної та шкільної освіти у Кривому Розі та Криворізькому районі. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Начальник відділу цивільного захисту ГУ ДСНС Олександр Нападайло розповів про заходи безпеки під час навчального року у навчальних закладах Криворіжжя. Посадовець розповів, що Криворізький район є одним з лідерів по перевірці об’єктів укриття шкільних та позашкільних навчальних закладах. Олександр  Нападайло зазначив, що зараз ведеться активна робота по упорядкуванню укриттів.

Нажаль багато закладів освіти Криворізького району не обладнані укриттями тому  ДСНС спільно з громадами облаштовує об’єкти укриття.

Наразі остаточно рішення про початок повноцінного навчального року не ухвалено остаточно. Поки всі питання з безпеки дітей не будуть вирішені таке рішення прийняте не буде. Також питання про навчання дітей на прифронтових громадах як Зеленодольська, Апостолівська, Широківська, Гречаноподівська, Карпівська також не вирішено. З нашої інформації місця, куди може долітати ворожа артилерія не будуть розглядатись для навчання дітей за очною формою.

Детальна повна інформація на відео з Брифінгу представників ДСНС Криворізького району.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів