Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Про соціалізацію ветеранів війни та допомогу ВПО обговорювали під час круглого столу В Криворізьткій районній військовій адміністрації

Ветеранська політика на Криворіжжі

5
(2)

Сьогодні в адміністрації Криворізького району відбулося важливе засідання круглого столу, присвячене питанням ветеранської політики та соціального захисту ветеранів війни та членів сімей загиблих захисників і захисниць України. Захід також охопив питання роботи з внутрішньо переміщеними особами у Криворізькому районі.Повідомляє сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ”.

В контексті широкомасштабних заходів, спрямованих на формування ветеранської політики, яке визначене як одне з ключових завдань Президента України та Кабінету Міністрів на 2023 рік, управлінням соціального захисту населення було оформлено 6 електронних справ для виплати щомісячної матеріальної допомоги як членам сімей осіб, зниклих безвісти за особливих обставин. Також було видано 89 посвідчень особам з інвалідністю внаслідок війни.

В Круглому столі  взяли участь представники благодійних та громадських організацій, а також представники об’єднаних територіальних громад. Організаторами круглого столу виступила Криворізька Регіональна Військова Адміністрація (РВА).

Головували на засіданні заступники голови Криворізької районної військової адміністрації Сергій Прохода та Віталій Шпак, відповідальні за цей напрямок. Одним із спікерів виступив радник голови РВА Євгена Ситниченка з питань ветеранської політики, Юрій Сіньковський.

На круглому столі представники громадськості поділилися деталями своєї діяльності та розкрили питання реабілітації військових. Заходив було надано конструктивний характер, сприяючи взаєморозумінню та обміну досвідом між різними сферами суспільства.

Важливим аспектом обговорення стали ініціативи, спрямовані на підтримку ветеранів у переході від військової служби до цивільного життя. Засідання круглого столу закликало до подальших спільних зусиль для забезпечення належного захисту та підтримки тих, хто віддав своє життя за незалежність та безпеку України.

Вам буде корисно це знати: Силовики збільшать кількість патрулів у комендантську годину на території Криворіжжя

– Сьогодні, як заступник начальника Криворізької районної військової адміністрації, прийняв участь у нараді на якій розглядались дві важливи теми – ветеранська політика у Криворізькому регіоні та створення рад з питань внутрішньо переміщених осіб у громадах Криворіжжя.
По першому питанню – визначили, що першим пілотним проектом стане створення реабіліатиційного центра для Захисників і Захисниць, який незабаром запрацює у районі та визначили координацію між структурними підрозділами адміністрації, громад та громадським сектором.
По другому питанню – найближчим часом ради з питань та захисту інтересів наших нових мешканців Криворізького району будуть створені у кожній громаді.
Працюємо далі…

–  На своїй сторінці у ФЕЙСБУК про результати круглого столу написав заступник очільника Криворізької районної військової адміністрації Сергій Прохода.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів