Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Президент Володимир Зеленський відвідав Криворіжжя та передову південного напрямку де сьогодні ЗСУ нанесли окупантам серйозних втрат.

Новини Криворізького району

3.8
(5)

Президент України Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав рідний Кривий Ріг, а також побував на передових позиції Українського війська.Головнокомандувач вручив заслужені нагороди захисникам України, а також провів нараду з командирами та головами адміністрацій. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Кривий Ріг та Криворізький район де мав зустріч з головами адміністрацій та провів нараду з військовими.  Володимир Зеленський нагородив  військових. Очільник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко відмічає підйом бойового духу армійців після приїзду головнокомандувача. На зустрічі з Президентом Володимиром зеленським був присутній очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко, який доповідав про стан справ в Області.

В день приїзду Зеленського ЗСУ нанесло ряд успішних ударів по скупченню російських військ. Тричі в районі Давидового броду орки отримали по зубах від наших гвинтокрилів. За даними “Оперативного командування Південь” ворог зазнавати збитків живої сили та техніки.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів