Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Представники гуманітарної місії та влада Криворізького району обговорювали допомогу переміщеним особам будматеріалами

Новини Криворізького району

5
(1)

 15-го червня очільник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко разом зі своїми заступниками  провів робочу нараду разом з гуманітарної місії Проліска Дніпро, в партнерстві з УВКБ ООН за участі керівників громад Криворіжжя. Зібралися задля виявлення потреб громад, зокрема, внутрішньо переміщених осіб, аби забезпечити необхідними ресурсами для ремонтних робіт у районі. Повідомляє пресслужба Криворізької РВА розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Присутні обговорили, як на разі відновлювати пошкоджені будинки, що постраждали у наслідок обстрілу російських окупантів. Також присутні обговорили основні питання допомоги внутрішньо переміщеним особам. У нараді взяли участь представники громад, Євген Ситниченко очільник військової адміністрації Криворізького району разом з заступниками Віталієм Шпаком, Сергієм Проходою та Дмитром Оганєсовим.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Основні проблеми громад, особливо ті що постраждали від обстрілів рашистів це відновлення пошкоджених будинків та квартир, аби там можна було жити.

Разом з благодійниками наші посадовці Криворізького району обговорили, що можна надати людям з будматеріалів аби почати  ремонт пошкоджених осель.

Вас зацікавить новина: Російські війська вночі обстріляли місто Апостолове є загиблі ФОТО

Більше детальної інформації згодом на сайті новин Криворізького району Кривий ПОСТ.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів