Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Представника поліції депутати Апостолове планують запитати про бездіяльність на наступній сесії

Новини Апостолівської громади

3.3
(4)

На 25-й черговій сесії Апостолівської міської ради підняли питання про руйнування і псування комунального майна та бездіяльність поліції по затримці хуліганів. Повідомляє Кривий Ріг ПОСТ.

На початку засідання після відкриття сесії з виступом вийшов за трибуну депутат від ВО “Свобода” Дмитро Білоненко, який обурився нахабством хуліганів, що псують нові лавочки на центральній площі та псують новий стадіон, який належить міському ліцею №1. Про псування стадіону так, як і про зламані лавки раніше повідомляв сайт новин Криворізького району Кривий ріг ПОСТ.

Депутат запропонував на наступну сесію викликати до звіту представника Поліції, аби той прозвітував про діяльність правоохоронних органів на території Апостолівської громади.

Головуючий на сесії міський голова постолове підтримав ініціативу депутата Дмитра Білоненка про виклик представника поліції, аби той пояснив чому не діє у питаннях пошкодження комунального майна місцева поліція.

  • Псування комунальтного майна зокрема нового ст адіону, який ми тільки париймаємо на баланс міста та зламані лавочки в центрі Апостолове це злочин. Проте чомусь поліція, яка знаходилась недалеко від тих лавочок, які безбожно вночі відривали, нічого не зробила аби перешкодити хуліганським діям або покаранню зловмисників. – З виступу на сесії депутата Дмитра Білоненка

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів