Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Повішаним знайшли двоюрідного брата ексмера Кривого Рогу Костянтина Павлова

Новини Кривий Ріг

3
(6)

10-го жовтня вдень стало відомо про смерть двоюрідного брата ексмера Кривого Рогу Костянтина Павлова.Чоловік звів рахунки з життям через важку хворобу і відмову лікарів оперувати його. бездиханне тіло у зашморгу виявила цивільна дружина Павлова. Повідомляє наш сайт новин Криворізького Району Кривий Ріг ПОСТ.

Борис Павлов саме так звали двоюрідного брата колишнього голови міської ради Кривого Рогу Костянтина Павлова, який також за версією слідства наклав на себе руки. Про це повідомляв раніше наш сайт Кривий Ріг ПОСТ.

Як повідомила цивільна дружина Бориса Павлова Анастасія Тисленко, що у нього був виявлений рак  і той активно з ним боровся, проте на передодні лікарі 2-ї міської лікарні провели консиліум і вирішили не оперувати чоловіка так, як в останнього виявлено туберкульоз.

Саме Анастасія виявила зранку бездиханне тіло брата колишнього мера Павлова у зашморгу. Очевидно чоловік не витримав боротьби за своє здоров’я й фатальним стала новина про відмову проведення операції.

Відзначимо, що декілька місяців тому знайшли мертвим також рідного брата загиблого міського голови Костянтина Павлова у власному будинку. Ту смерть у поліції пов’язують з алкогольним отруєнням, адже є свідчення що чоловік вживав і зловживав алкоголем. Про це також повідомляв сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ в публікаціях на сайті.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів