Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Повідомляється про мінування будинку в Ценнтрально-Міському районі Кривого Рогу

Кримінальний Кривий Ріг

0
(0)

17 жовтня 2023 року – Сьогодні у Кривому Розі поліція була викликана внаслідок повідомлення про можливе заміновання одного з будинків у Центрально-Міському районі міста. Інформацію про інцидент підтвердила пресова служба Криворізького районного управління поліції.

За отриманою інформацією, об’єктом підозри був будинок, розташований на вулиці Гетьманська. Після надходження повідомлення поліцейські негайно виїхали на місце події для проведення необхідних перевірок та забезпечення безпеки.

Правоохоронці провели інтенсивну перевірку будинку та його навколишньої території з метою виявлення будь-яких підозрілих предметів чи вибухівок. Проте, після ретельного обстеження, вони не виявили жодних ознак підозрілих речовин чи пристроїв.

У результаті перевірки стало очевидним, що повідомлення про заміновання виявилося помилковим. Поліція зробила все можливе для забезпечення безпеки громади та швидко реагувала на ситуацію, але загрози насправді не існувало.

Надзвичайний інцидент слугує нагадуванням про важливість надання точної та достовірної інформації правоохоронцям. Хибні повідомлення про заміновання можуть відволікати ресурси та викликати паніку в громаді, і тому важливо бути обачними і відповідальними при наданні подібних повідомлень.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів