Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Посадовці Криворізької РВА взялись вирішувати проблему заборгованостей по зарплатах в районі

Новини Криворізького району

4.6
(46)
Сьогодні начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко провів засідання тимчасової районної комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Разом з членами комісії у засіданні взяли участь заступник голови РДА – начальника РВА Сергій Прохода, представники районних управлінь Пенсійного фонду, Державної служби з питань праці, Державної податкової служби, центру зайнятості, представники Апостолівської і Широківської громад, а також керівники підприємств та організацій району, що мають ті чи інші заборгованості.
Члени комісії обговорювали питання заборгованості із заробітної плати та з відшкодування пенсій, призначених на пільгових умовах, що виникла на окремих підприємствах району. Це питання – на особливому контролі, адже кожен недобросовісний роботодавець має нести відповідальність за свої неправомірні дії відповідно до законодавства. Представники кожного з підприємств-боржників прозвітували начальнику РВА та членам комісії про ситуацію із заборгованістю із заробітної плати і пільгових пенсій. У кожного з них – свої суб’єктивні причини, будь-то зміна власника, форми власності чи невиплачені кредиторами борги, однак заборгованість перед працівниками має бути обов’язково погашена.Посадовці Криворізької РВА взялись вирішувати проблему заборгованостей по зарплатах в районі
Тож боржників зобов’язано надати пояснююючі документи, а також розроблені плани подальших дій щодо вирішення питання, зокрема чіткі графіки наступної виплати накопиченої заборгованості з визначеними термінами.
В свою чергу, законність дій підприємств, які жодним чином не вирішують питання із боргами перед своїми працівниками та порушують чинне законодавство, контролюватиметься вже правоохоронними органами.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.6

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів