Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Посадовці Криворізької РДА обговорили проблеми перевезень громадян з одним з надавачів послуг в районі

Новини Криворізького району

5
(1)

23-го листопада у Криворізькій районній державній адміністрації відбулась нарада з приводу проблем та перспектив громадського транспорту. Про це повідомляє пресслужба РДА. Розповідає Кривий Ріг ПОСТ.

У приміщені Криворізької РДА відбулась нарада заступників голови райдержадміністрації Віталія Шрпака та Дмитра Оганєсова з одним з надавачів послуг громадського перевезення Вадимом Шеріховим.

Чиновники обговорили різні аспекти галузі перевезень у Криворізькому районі. Посадовці детально обговорили проблемні питання. Присутні обговорили соціально важливе питання повноцінного транспортного сполучення між усіма населеними пунктами Криворізького району, виокремивши проблемні зони. Важливими у зазначеному питанні є прорахунок витрат на перевезення, грамотна логістика, врахування пасажиропотоку тощо. Повідомляють у Криворізькій РДА.

Вас зацікавить новина: Криворізький район взяв участь в аграрному форумі АГРО.БІЗ.ІНВЕСТ 2021

Посадовці на спільному засіданні напрацювали алгоритм подальших дій задля розв’язання питання та надання якісних транспортних послуг мешканцям об’єднаних територіальних громад Криворізького району.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів