Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Посадовці Криворізької райдержадміністрації й представники громад обговорили тему розвитку районної лікарні

Криворізька РДА

4.8
(31)

1-го грудня у стінах Криворізької районної державної адміністрації відбулась нарада голови Євгена Ситниченка з представниками Новопільської, Глеюватської та Лозуватської громад та головним лікарем районної лікарні. Про це повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на пресслужбу райдержадміністрації.

Керівник Криворізької РДА Євген Ситниченко провів спільну робочу нараду з Новопільським сільським головою Олександром Бондаренком, заступниками Глеюватського і Лозуватського сільських голів Олексієм Кривим та Зоєю Загородніх з питання підтримки й розвитку мережі медичних закладів Криворізького району. У нараді також взяли участь заступники голови РДА Віталій Шпак й Дмитро Оганесов та т.в.о. директора КП «Криворізька центральна районна лікарня» НСР Валерій Яременко.

Посадовці обговорили основні проблеми лікарні та шляхи їх вирішення. Основна розмова пройшла з приводу пошуку шляхів розвитку районної лікарні залучення нових фахових спеціалістів вузького профілю, проведення консультацій провідними лікарями регіону, розширення числа пакетів медичних послуг для контрактування з Національною службою здоров’я України. Розповідають у Криворізькій райдержадміністрації.

Новина, яка вас зацікавить: З 1-го грудня в Україні виростуть зарплати вчителів від 900 до 1300 гривень — кому і наскільки.

Своєю чергою виконувач обов’язків головного лікаря Центральної районної лікарні Криворіжжя Валерій Яременко розповів присутнім про надходження протягом наступного місяця гуманітарної допомоги Криворізькій Центральній Районні й Лікарні з Німеччини. Туди увійдуть багатофункціональні ліжка, а також травматологічне обладнання для хірургічного відділення та високовартісний гастроскоп. За словами очільника медичного закладу — надана допомога дасть змогу розширити спектр медичних послуг та надавати якіснішу медичну допомогу мешканцям Криворізького району.

Вам буде корисно знати: З 1-го грудня  в Україні зросте мінімальний прожитковий мінімум на що це вплине?

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!