Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Порушник ідентичності: Чоловік, що розпивав алкоголь біля школи, виявився з фальшивими документами

Кримінальний Кривий Ріг

0
(0)

Кривий Ріг, 12 липня – Наряд поліції охорони Кривого Рогу, діючи на основі підозрілих обставин, затримав чоловіка, що мав підроблені документи. Інцидент стався неподалік від криворізької гімназії № 74.

Як повідомляє Криворізький міський відділ Управління поліції охорони, наряд, який патрулював територію навчального закладу, помітив чоловіка, що споживав алкогольні напої. Службовці вирішили перевірити його документи.

В результаті перевірки було виявлено, що документ громадянина України мав явні ознаки підробки. Згідно зі зізнаннями чоловіка, він стверджував, що знайшов паспорт та вставив своє фото.

Поліцейські змогли встановити справжню особу громадянина і здійснили його затримання. Підозрюваного передали до слідчо-оперативної групи для подальшого розслідування та встановлення всіх обставин даної ситуації.

Нагадаємо, що підробка документів є серйозним злочином, який може мати важкі правові наслідки. Поліція охорони Кривого Рогу закликає громадян бути обережними і сповіщати про будь-які підозрілі ситуації, які можуть загрожувати громадській безпеці.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!