Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Порядок надання компенсації людям, які надали прихисток вимушеним переселенцям розповіли в Дніпропетровській ОВА

Новини соціалка

4.7
(3)

У Дніпропетровській обласній військовій адміністрації розповіли про те, як отримати компенсацію за комунальні послуги при наданні житла вимушеним переселенцям. Про порядок отримання коштів детальніше розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Як відомо, держава надає фінансову допомогу на сплату комунальних послуг за кожного вимушеного переселенця. Сума виплат складає 450 гривень за одну людину. Повідомляють в Дніпропетровській ОДА.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

 

–  Держава підтримує тих, хто відкрив свої серця та двері домівок для переселенців. Усі, хто прихистив у себе людей, які втекли від війни, можуть отримати грошову компенсацію. Вона, зокрема, на оплату житлово-комунальних послуг» – зазначила заступниця голови ДніпроОВА Ольга Горб. 

Власники житла, шщо безкоштовно допоможуть українцям із наданням житла чи прихистку, можуть отримати від держави майже 450 грн на місяць за кожну прийняту людину. Для отримання виплат потрібно зареєструватися на сайті «Прихисток». Внести туди інформацію про наявне житло та готовність прийняти когось із зони активних бойових дій. Або ж звернутися до органів місцевого самоврядування. І можна заселяти людей.

До 5 числа кожного місяця потрібно подавати заяву до виконкому місцевої влади громади й вказувати кількість днів та прийнятих на проживання людей.

Вас зацікавить новина: Голова ОДА розповів про нічні повітряні обстріли Дніпропетровщини ФОТО

Зведена інформація подається до військових районних чи міських адміністрацій, потім вона надходить до Міністерства розвитку громад та територій. На фініші процедури й приймається рішення про виплату компенсації 450 гривень за кожну прийняту людину.

Порядок надання компенсації людям, які надали прихисток вимушеним переселенцям розповіли в Дніпропетровській ОВА

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів