Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Популярний у Кривому Розі гіпермаркет АШАН припиняє свою роботу в торговельно-розважальному комплексі СОНЯЧНА ГАЛЕРЕЯ

Новини Кривого Рогу

4.4
(5)

Нещодавно стало відомо про закриття  популярного гіпермаркету “АШАН” в торговельно-розважальному комплексі “Сонячна галерея” у місті Кривий Ріг. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

За даними сайту “Retailers” у власників мережі гіпермаркетів АШАН закінчується строк договору оренди приміщення в торговельно-розважальному комплексі СОНЯЧНА ГАЛЕРЕЯ.

За інформацією, яка є у редакції сайту Кривий Ріг ПОСТ — власники АШАНУ не змогли домовитись за ціною оренди з адміністрацією СОНЯЧНОЇ ГАЛЕРЕЇ. Наразі не відомо, яку суму за оренду торгового приміщення хочуть отримати власники СОНЯЧНОЇ ГАЛЕРЕЇ у місті Кривий Ріг, про те відомо, що адміністрацію АШАНУ такі умови не влаштовують.

Вже з 1-го лютого припинить роботу магазин АШАН в Сонячній Галереї. Офіційно АШАН не планує прощатись з містом Кривий Ріг. Наразі власники заявляють про пошук підходящого нового торговельне приміщення для свого магазину, який так полюбився містянам.

За чутками  замість АШАНУ в торговельному комплексі СОНЯЧНА ГАЛЕРЕЯ розміститься черговий супермаркет мережі СІЛЬПО. Чи стане новий магазин таким же популярним, як був АШАН  наразі судити важко.

Фахівці маркетологи в один голос говорять про те, що кількість відвідувачів торговельно-розважального комплексу СОНЯЧНА ГАЛЕРЕЯ стане на порядок менше, адже відвідувачі гіпермаркету складали левову частку від загальної кількості клієнтів СОНЯЧНОЇ ГАЛЕРЕЇ.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів