Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Понад 10 тисяч заяв зареєстрували ЦНАПи Дніпропетровщини за програмою “Прихисток”

5
(1)

29-го серпня на брифінгу в Дніпропетровській ОВА розповіли про те, що у центрах надання адміністративних послуг Дніпропетровської області зареєстровано понад 10 тисяч заяв за соціальною програмою прихисток.  Одним з лідерів по реєстрації відшкодувань за прийом біженців  є Кривий Ріг. Про це детально розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

«Прихисток – урядова програма. Її запустили цьогоріч у березні. Власники житла, які безплатно допоможуть переселенцям із проживанням, можуть отримати від держави 450 грн на місяць за кожну прийняту людину. Кошти – часткове відшкодування господарям витрат на комунальні послуги», – зазначила заступниця директора департаменту цифрової трансформації, інформаційних технологій та електронного урядування Дніпропетровської ОВА Юлія Кримчак. 

Щоб отримати відшкодування, власнику помешкання потрібно звернутися до ЦНАПу. Надати документи на житло, довідки ВПО людей, яких прихистив. Далі написати заяву.

Аби виплати не припинились, господарю щомісяця з 1 до 5 числа потрібно звертатися до органів місцевого самоврядування. Зокрема, виконкому свого міста, сільської або селищної ради. Вказувати кількість днів та прийнятих на проживання людей. А ще реквізити банківського рахунку, куди можна перераховувати кошти.

Пересвідчитися, чи дійсно власник житла пустив до себе жити переселенців може спеціальна комісія від місцевої влади.

Вас зацікавить новина: У Кривому Розі на Ювілейній легковий автомобіль протаранив мотоцикл ФОТО

Керівниця ЦНАПу Сурсько-Литовської громади Оксана Рєзнік каже, по програмі «Прихисток» прийняли понад 120 заяв. Місцеві надають житло родинам із Донецької, Харківської, Одеської, Запорізької областей. Доповідають у Пресслужбі Дніпропетровської обласної військової адміністрації

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!