Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Погода Кривий Ріг що чекає нас у березні

Погода

5
(1)

Погода у Кривому Розі на березень місяць буде помірною без різких перепадів чи сильних осадів. Здебільшого нас очікує відносно тепла, як для такої пори року, весна. Метеозалежним криворіжцям нема чого боятися.

В середньому температура вдень буде коливатись від +6 до +8 градусів тепла. Вночі стовпчик термометра падатиме на невеликий мінус, в середньому значення термометра коливатиметься від – 2 до +2 градусів за Цельсієм.

Найтепліші дні очікуються 4 березня коли вдень очікують синоптики у Кривому Розі до +9 градусів, а у ночі до -3 градуси за Цельсієм. Тепло буде також 15- 16-го березня, тоді на термометрі ми побачимо вдень до 8-ми градусів тепла, а у ночі 0 та -1 градус.

Дощ у Кривому Розі планує небесна канцелярія 5 – 6 березня, 9- 12-ье число першого місяця весни. Наприкінці березня осади очікують синоптики лише 27-го числа.

До уваги жінок, у їх свято 8-го березня у Кривому Розі буде сухо і пасмурно, вдень повітря прогріється до +4 градусів тепла а в ночі буде прохолодно до -4-х за Цельсієм.  Всі ті леді, що планують затриматись у ресторані, куди їх поведе коханий чоловік, ми рекомендуємо вдягнутись тепліше, а у офіціанта попросити теплу ковдрочку.

Аналітика підготовлена сайтом новин Кривий Ріг – ПОСт спеціально для наших улюблених читачів. Побажаємо вам сухого взуття і сухої парасольки.

Вас зацікавить : У Кривому Розі затримали довгинцівського наркобарона ВІДЕО 📽

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!