Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Площа пожежі на сміттєзвалищі Кривого Рогу збільшилась у 10 разів

Горить сміттєзвалище Кривого Рогу

0
(0)

Станом на 2-гу годину ночі 11-го вересня, площа пожежі на криворізькому полігоні побутових відходів зросла до 850-ти квадратних метрів. Пожежні залучили до гасіння техніку комунальних підприємств міста.

На разі відомо про 4 точки займання пожежі на головному смітнику Кривого Рогу. Загальна площа поширення вогню досягає кілометра. У гасінні задіяно 4 пожежні частини і техніка комунальних підприємств Кривого Рогу. Цивільний спеціальний транспорт займається створенням траншеї, що не дасть розповсюдитись вогню за межі сміттєзвалища.

Зі слів працівників полігону відходів стало відомо, що більшість сміття – це пластик. Саме цим ускладнюється гасіння. Висота сміття досягає 15 метрів. Станом на ранок 11-го вересня за нашими даними, вогнеборцям вдалось приборкати більшість вогню, проте про повне гасіння говорити зарано. Досвід загоряння сміттєзвалища у Львові показує – тління продовжується ще багато часу і може виникати локальні спалахи вогню.

Нагадаємо, з моменту прибуття пожежних, площа пожежі складала усього лише 150 квадратних метри. Про це повідомляли ми раніше

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

80%
Awesome
  • Design
Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів