Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

ПЛАСТ ⚜️ Кривий Ріг провів спортивну спартакіаду для дітей

5
(5)

24-го квітня у Кривому Розі в парку імені. Мершавцева відбулись спортивні змагання серед скаутської патріотичної організації «Пласт». У змаганнях приймали участь діти від 6 до 8-ми років.

Спартакіадою місцеві пластуни розпочали сезон спортивних змагань у Кривому Розі. ХЛлопці та дівчата  змагались в 5-х дисциплінах – це біг на швидкість, човниковий біг, відтискання від підлоги, прес та стрибки  у довжину.

Розпочався захід в парку імені Мершавцева 24-го квітня о 11:00 з урочистого відкриття змагань. Головний комендант розпочав церемонію, в якій урочисто винесли прапор, провели традиційну молитву і заспівали гімн пластунів новаків. За тим дітей розподілили на команди і приставили їм старших пластунів підліткового віку. Змагання тривали близько трьох годин. По завершенню організатори провели церемонію нагородження переможців та призерів спартакіади. Абсолютним переможцем стала пластунка Вікторія Климчук, яка здобула перше місце в усіх спортивних дисциплінах і виборола подарунок для свого гуртка (рою).

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!