Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Після зупинки з літа 2022: “Метінвест” знову запустив ПівнГЗК та ІнГЗК у Кривому Розі”

Промисловість Кривий Ріг

5
(3)

Компанія “Метінвест” ввела в роботу два гірничо-збагачувальних комбінати в Кривому Розі – Північний гірничо-збагачувальний комбінат (ПівнГЗК) та Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат (ІнГЗК), які простоювали з літа 2022 року через скорочення виробництва на всіх гірничо-збагачувальних комбінатах компанії.

Згідно з прес-релізом компанії Metinvest B.V., ПівнГЗК та ІнГЗК були введені в експлуатацію наприкінці минулого року. Таким чином, всі три гірничо-збагачувальні комбінати, включаючи Центральний (ЦГЗК), працюють та виробляють продукцію.

Воєнні дії на території України та зупинка маріупольських металургійних комбінатів з кінця лютого 2022 року суттєво скоротили виробництво гірничо-збагачувальних комбінатів компанії “Метінвест”. Також експортні логістичні обмеження через блокування портів Чорного моря негативно вплинули на обсяги виробництва.

Для мінімізації запасів залізорудної продукції група призупинила виробничу діяльність ІнГЗК наприкінці червня, ПівнГЗК – з кінця серпня. ПрАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (СКМ) та група компаній “Смарт-холдинг” є основними акціонерами групи “Метінвест”, до якої входять ПівнГЗК, ІнГЗК та ЦГЗК.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів