Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Після реконструкції Криворізька школа №4 буде безбар’єрною, світлою та безпечною розповіли в ОДА

Новини Кривого Рогу

0
(0)

В Дніпропетровській обласній державній адміністрації розповіли якою буде Криворізька школа №4 після реконструкції по програмі Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”. Про це розповідає сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.
В центрі міста неподалік міської ради розташовується школа №4 яка наразі проходить глобальну реконструкцію. В планах будівельників зробити школу безбар’єрною та світлою і безпечною для дітей. Відвідала і проінспектувала хід робіт заступник очільника Дніпропетровської ОДА Ольга Горб.

–  Для маленьких мешканців Дніпропетровщини створюємо сучасний освітній простір. Роботи розгорнули і в криворізькій школі №4. Заклад перетворюємо на безбар’єрний, безпечний, яскравий та цікавий. Діти ходитимуть до нього залюбки», – зазначила Ольга Горб.

Така масштабна реконструкція для школи №4 у місті Кривий Ріг проходить вперше. Суттєво оновиться фасад він буде світлий з великими вікнами, аби в класах було багато світла. Також будуть встановлені сучасні світлодіодні ліхтарі на фасадній частині та прокладена тротуарна плитка.

У Дніпропетровській облдержадміністрації стверджують, що заклад буде повністю безбар’єрним і комфортним для навчання дітей з інвалідністю. Зазначимо що цим опікується перша леді.

Посадовці обіцяють оснастити класи за останнім словом техніки та оновити харчоблок, аби харчування для дітей школи №4 відповідало сучасним вимогам. Повністю буде реконструйовано спортивний зал та оновлення суттєво вуличні спортивні майданчики.

 – Капітальний ремонт школи №4 відбувається завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Після його завершення діти підуть у повністю оновлену школу», – розповів народний депутат України Юрій Корявченков, який теж був присутній на іспектуванні ходу ремонтних робіт Криворізької школи №4.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів