Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Після підтоплення Кривого Рогу через ракетний удар – вода поступово відступає

Топ новини

4.8
(9)

Росія підло завдала ракетного удару по дамбі на Карачунівському водосховищі. Після влучань в бік Центрально-Міського району почала вивільнятись вода у великих об’ємах, що призвело до маштабного підтоплення.Станом на 15-тевересня вона почала поступово відходити. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Після ракетного удару по Кривому Рогу влучання прийшлись по Карачунівській дамбі. Є інформація про витік води з водосховища через пошкоджені шлюзи. Станом на ніч у Ценрально-Міському та Інгулецькому районі почались підтоплення приватного сектору. Вода повністю вкрила парк ім. Мершавцева.Після підтоплення Кривого Рогу через ракетний удар - вода поступово відступає

Влада разом з фахівцями ДСНС та вибухотехніками прийняли рішення про плановий підрив гідроспоруди на Чорногорці. Усього було 2 вибухи у вечорі та вночі.

Ближче до ранку від місцевих жителів підтоплених територій почала надходити новина про поступовий відхід води.  Наразі фахівці тримають ситуацію під контролем. у більшості міста не дивлячись на паніку — вода у кранах є!

Після підтоплення Кривого Рогу через ракетний удар - вода поступово відступає

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.8

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів