Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Підписано меморандум, який покращить інфраструктуру Широківської громади Криворізького району

Новини Широківської громади

5
(56)

Вчора 13-го липня був підписаний меморандум про співпраці між Широківською територіальною громадою, ПРАТ ІНГЗК та ГО “Криворізька фундація майбутнього”, який дозволить суттєво покращити інфраструктуру Широківської ОТГ.

Свої підписи під зав’язуваннями поставили Голова Криворізької райдержадміністрації Євген Ситниченко, генеральний директор ПРАТ «ІНГЗК» Олександр Герасимчук, директор ГО «КФМ» Олена Лещенко та Широківський селищний голова Олександр Кокул.

Підписанти зійшлися у думці, що дана важлива угода сприятиме створенню умов для сталого розвитку території, комфортного середовища для проживання її мешканців та розвитку економіки, відзначивши необхідність ефективного діалогу і партнерських взаємин між сторонами. Повідомляє прес-служба  Криворізької РДА.

Основне завдання меморандуму – забезпечити збалансованість селищного бюджету та реалізація заходів з покращення соціальної інфраструктури громади.Зазначає прес-служба Широківської сільської ради.

Ремонти шкільних навчальних і дошкільних навчальних закладів, встановлення зупинок та дитячих майданчиків, ремонт переправи й під’їзних шляхів до неї, придбання службового автомобіля поліцейському громади. Все це зазначено у меморандумі про співпрацю, підписаного нещодавно.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів