Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Підполковник з ПвК ‘Схід’ став Героєм України: Знищено 20 ракет і 7 безпілотників за ніч

ППО

0
(0)

У повітряному командуванні “Схід” продовжує служити справжній герой – підполковник Кирило Перетятько. Його мужність та невпинний героїзм були відзначені високою нагородою – званням Героя України. Ця відзнака була вручена за вразливу службу та безкомпромісний захист неба нашої країни.

Урочистий момент вручення відзнаки став можливим завдяки указу Президента України Володимира Зеленського, який також відзначив Кирила Перетятька орденом “Золота Зірка”. Ця подвійна відзнака свідчить про величезний внесок підполковника в оборонну діяльність країни.

Але мужність Кирила Перетятька не обмежується лише нагородами та відзнаками. Він та його бойова обслуга вже стали легендою завдяки своїм подвигам на небі України. На нічному небі 27 липня 2023 року був записаний ще один яскравий епізод в їхній історії. Підполковник Перетятько та його команда знищили 20 крилатих ракет типу X-101/505 та 7 безпілотників Shahed-136.

Ця успішна операція була лише початком. Протягом наступних 10 діб під керівництвом Кирила Перетятька захисники неба збили ще 14 крилатих ракет, включаючи 2 одиниці X-101/505 та 12 “Калібрів”. Крім того, вони вдалося прибрати з неба 9 дронів Shahed-136.

Кирило Перетятько продовжує свою небезпечну службу в повітряному командуванні “Схід” та залишається справжнім прикладом мужності та відданості. Він не знає спокою, захищаючи мир і безпеку нашої країни, і ми пишаємося його невпинним захистом неба над Україною.

Підполковник з ПвК 'Схід' став Героєм України: Знищено 20 ракет і 7 безпілотників за ніч

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів