Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Підліткова злочинність та захист прав дітей обговорили чиновники Криворізького району

5
(1)

15-го червня на території Кривого Рогу відбулось спільне засідання проведене за ініціативи Криворізької південної прокуратури де були присутні представники Національної поліції, представники Криворізької РДА,члени виконкомів Кривого Рогу  та ювенальні прокурори. Ціллю заходу була координація спільних дій за для запобігання дитячої злочинності та захист прав дітей.

Учасники форуму обговорили основні проблеми та напрямки діяльності аби запобігати злочинності у підлітків. Учасники обговорили проблематику і розглянули вироки судів району, що призначали підліткам перебування у виховних закладах для неповнолітніх.

Підліткова злочинність та захист прав дітей обговорили чиновники Криворізького районуОкрему увагу в Криворізькій РДА приділяють захисту прав дітей у родинах району. Так зі звіту Криворізької районної державної адміністрації стало відомо:

Протягом 2020 року до служби у справах дітей райдержадміністрації про жорстоке поводження з дітьми або про загрозу його вчинення надійшло 4 повідомлення по відношенню до 8 дітей, з них жодне було підтверджене; 1 дитина – перебувала на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації, в зв’язку з тим, що зазнала жорстокого поводження, та була знята в зв’язку з позбавленням батьків батьківських прав та влаштуванням дитини до сімейних форм виховання, а протягом 5 місяців 2021 року – 3 повідомлення про вчинення домашнього насилля по відношенню до 5 дітей, з яких всі факти підтверджені та за результатами роботи 5 дітей поставлено на облік в службі у справах дітей райдержадміністрації, як такі, які перебувають в складних життєвих обставинах, з причин вчинення над ними психологічного (3 діт.) та фізичного насилля (2 діт.).

Підліткова злочинність та захист прав дітей обговорили чиновники Криворізького районуПредставник КРиворізької РДА повідомив у звіті що робить адміністрація за для запобігання дитячій злочинності. Зазначимо, що робота проводиться не тільки серед дітей, а й серед батьків.

Службами у справах дітей райдержадміністрації та територіальних громад району приймається участь в роботі загальношкільних батьківських зборів та проводиться профілактично – роз’яснювальна робота в дитячих аудиторіях в навчальних закладах району, де висвітлюються  питання:

– про відповідальність батьків за виховання, утримання та навчання дітей;

– про профілактику злочинності в дитячому середовищі;

– про протидію торгівлі людьми;

– про запобігати насильствам в сім’ї;

– про попередження соціального сирітства та сімейні форми виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– про форми сімейного виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

– про майнові права дітей;

– про трудові права дітей тощо.

В навчальних закладах району та  сільських, селищних, міських радах створено інформаційні куточки, де розміщено та постійно оновлюється  відповідна тематична соціальна реклама. Висвітлюються питання пропаганди здорового способу життя та запобігання шкідливим звичкам серед молоді на сайті Криворізької райдержадміністрації. Також розміщена соціальна реклама на офіційному веб-сайті Криворізького району.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів