Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Підготовка Криворізького району до опалювального сезону 2023-2024: Понад 90% виконання заходів

Новини Криворізького району

0
(0)

За оперативною інформацією, яка надійшла від Криворізької Регіональної Відділу Автоматизованої інформаційної системи “Регіон”, загальний відсоток виконання заходів з підготовки до опалювального сезону 2023-2024 років у 15 громадах Криворізького району становить близько 93%. Це вражаючий показник, який свідчить про серйозну роботу влади та місцевих організацій з підготовки міста та району до зимового періоду.

Окремо слід виділити підготовку освітніх закладів. Зі 251 закладу освіти (в тому числі Кривий Ріг – 169 закладів), було підготовлено 231 заклад, що становить 90% від плану. Зокрема в місті Кривий Ріг підготували 162 заклади, що складає 96% від запланованого показника.

Також, в сфері дошкільної освіти, з 217 дитячих садків (в тому числі Кривий Ріг – 152 дитячих садки) було підготовлено 202 заклади, що становить 93% від плану. У місті Кривий Ріг цей показник склав 146 дитячих садків, що також є вражаючим результатом.

Стан підготовки закладів охорони здоров’я також близький до високого рівня. Зі 110 закладів охорони здоров’я (в тому числі Кривий Ріг – 46 закладів) було підготовлено 90 закладів, що складає 82% від плану. У місті Кривий Ріг підготували 44 заклади, що є вражаючим 96% від плану.

Важливою частиною опалювального сезону є стан підготовки котелень, і в цьому плані Криворізький район також продемонстрував високий рівень готовності. Загальний стан підготовки котелень становить 80%, а в місті Кривий Ріг цей показник ще вищий – 92 котелень підготовлено на 94%.

На території району розташовано 4890 багатоквартирних будинків, із загальної кількості 95% будинків підключені до системи централізованого теплопостачання. Стан підготовки багатоквартирних будинків до нового опалювального сезону складає 92%, і в місті Кривий Ріг цей показник становить навіть 94%.

За такими вражаючими результатами видно, що Криворізький район докладає всіх зусиль для того, щоб забезпечити комфортні умови для мешканців під час зимового періоду. Опалювальний сезон 2023-2024 років обіцяє бути не тільки теплим, але й безпечним завдяки високому рівню підготовки і ретельній роботі комунальних служб.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!