Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Перша сесія міської ради Кривого Рогу – все як по маслу. Мер від ОПЗЖ а секретар від “Слуги Народу”.

4.9
(53)

Сьогодні у Кривому Розі відбулась перша сесія міської ради після місцевих виборів. На засіданні офіційно на посаду міського голови вступив Костянтин Павлов від “ОПЗЖ”.

Розпочав засідання сесії голова “Територіальної виборчої комісії Кривого Рогу”, який офіційно оголосив результати виборів і привів до присяги міського голову та обраний депутатський корпус міста.

На першому пленарному засіданні депутати 8-го скликання склали присягу і отримали посвідчення. Крім цього новим секретарем криворізької міської ради замість Сергія Маляренко став представник партії “Слуга Народу” Котляр Олександр. За його кандидатуру проголосувало 44 депутати міської ради Кривого Рогу з 50-ти присутніх на засіданні.

Всього на цих місцевих виборах депутатами згідно закону України “Про місцеві вибори” стали 54 обранця. Зазначимо, що місцеві депутати працюють на безкоштовній основі і мають право працювати на підприємствах та займатись бізнесом.

На цьому пленарному засіданні депутатів криворізької міської ради Крім прийняття присяги та виборів таємним голосуванням, секретаря міської ради, депутати проголосували за розподіл депутатських комісій між депутатами.

Про те, хто став депутатом міської ради КРивого Рогу ви можете ознайомитись в публікацій нашого сайту новин Кривого Рогу  – “Кривий Ріг ПОСТ”:

Хто став депутатом міської ради Кривого Рогу за підсумками голосування на місцевих виборах.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.9

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!