Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Перша ліга визнана недограною! Чи перейде Кривбас до УПЛ?

5
(2)

Нещодавно відбулось засідання Ради Першої ліги, скликане президентом ПФЛ Олександром Каденком. Учасники обговорили ситуацію, що склалась в українському футболі через війну. Оскільки через воєнні дії немає змоги дограти другу частину сезону 2021 – 2022 першої та другої ліги турнір визнано недограним. За результатами Криворізький Кривбас закріпив за собою 2-ге місце в турнірній таблиці. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Згідно з рішенням зборів результати в Першій лізі визнані за основу закінчення першої половини чемпіонату де Кривбас займав заслужене друге місце. Криворізька команда заслужила вихід до УПЛ.

Проте все не просто! Наразі розглядаються різні варіанти подальших дій на наступний сезон серед них, як вихід футбольного клубу з Кривого Рогу у вищий дивізіон футбольної першості так й відмова підвищення класом.

Наразі рішення про вихід Металіста й Кривбасу до Прем’єр-ліги  відкладено на місяць.  Представники ФК Кривбас увійшли до робочої групи з питань переходу в УПЛ разом з представниками Металіста, Альянсу та Оболоні.

Наразі керівник Першої та Другої ліг звернувся до ПФЛ з проханням розглянути питання участі чотирьох клубів  в УПЛ. На вихід Кривбасу, що є справедливим, надіється весь Кривий Ріг. Вболівальники вважають, що Кривбас здатен створити конкуренцію топ клубам Прем’єр-ліги та претендувати на Єврокубкові місця.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів