Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Перевірка безпеки на дорозі: Криворізькі перевізники під прицілом

5
(1)

Патрульні поліцейські Кривого Рогу спільно з працівниками Укртрансбезпеки почали проводити перевірку перевізників у місті з метою забезпечення безпеки пасажирів. Про це повідомила пресслужба патрульної поліції міста. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Під час профілактичних заходів перевізники будуть перевірені на дотримання законодавства у сфері пасажирських перевезень, наявність необхідних документів на право перевезення пасажирів та на технічний стан транспортних засобів.

Такі заходи мають на меті знизити рівень аварійності та ступінь тяжкості наслідків дорожньо-транспортних пригод, які сталися під час пасажирських перевезень. У разі виявлення порушень водіїв та посадових осіб, відповідальних за технічний стан та випуск транспортних засобів, патрульні притягатимуть до адміністративної відповідальності.

У поліції не називають строки, протягом яких триватиме перевірка, але це стається в рамках загальної стратегії з підвищення безпеки дорожнього руху у місті. Водії та перевізники мають розуміти важливість дотримання законодавства у сфері пасажирських перевезень та готуватись до перевірок з боку патрульних та працівників Укртрансбезпеки.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!