Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Патрульна поліція Кривого Рогу затримала автівку пов’язану з нелегальним виготовленням цигарок

Кривий Ріг кримінальний

0
(0)

Днями, патрульні поліцейські Кривого Рогу виявили автомобіль, який може бути пов’язаний із нелегальним виготовленням цигарок. Інцидент стався в Покровському районі, коли інспектори здійснили зупинку транспортного засобу марки Renault. Повідомляє сайт новин КРиворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Під час проведення поверхневої перевірки транспортного засобу поліцейські виявили шість мішків із речовиною, схожою на тютюн, ящики із спеціальним папером та інше обладнання, яке використовується для виготовлення цигарок. Дивно, що керманич автомобіля, 24-річний водій, не надавав жодних документів, які підтверджують походження товару.

Співробітники поліції викликали слідчо-оперативну групу для подальшого розслідування цієї події та встановлення усіх обставин. Деталі взяти в підсудність та визначити, чи відбувається виробництво цигарок без необхідного маркування, є ключовим завданням для правоохоронців.

“Новини Кривого Рогу” активно слідкують за цією подією, оскільки вона може відобразити важливі аспекти безпеки та контролю в області. Також, вона нагадує про важливість ефективної роботи поліції Криворізького району в боротьбі з нелегальним виробництвом та торгівлею.

Слідкуйте за нашими новинами для отримання подальших оновлень та висвітлення розслідування цього важливого випадку в Кривому Розі.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів