Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

– Отримати конкретні відповіді на чіткі питання.Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак зустрівся з представниками районів

Новини Дніпропетроващини

3.5
(2)

Очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак провів нараду з очільниками райдержадміністрації. Криворіжжя на нараді представляв заступник голови РВА Сергій Прохода. Керівникк Дніпропетровщини на власній сторінці у facebook поділився своєю думкою про зустріч з районними посадовцями. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Проводити нараду заради наради – точно не мій метод роботи. Мінімум бюрократії та пустих розмов – максимум конструктиву. Так має бути.
Відтак мета сьогоднішньої зустрічі із головами РВА – отримати конкретні відповіді на чіткі питання. Ті, які я поставив їм два тижні тому.
У фокусі – найактуальніші теми. Оборона регіону, підтримка переселенців, медицина, новий посівний сезон та стан доріг.
Очільники районів мають бути в курсі всіх подій, потреб та настроїв людей в населених пунктах. Особливо тих, які найбільше потерпають від бойових дій.
Працюємо у нелегкий воєнний час. Тож і реагувати на всі виклики маємо по-військовому чітко. Написав у соцмережі голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!