Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Останній тиждень агресор частіше обстрілює громади Криворізького району — Микола Лукашук

Війна

4
(4)

16-го травня в приміщені Дніпропетровської обласної військової адміністрації на брифінгу перед журналістами виступив голова облради й заступник очільника ради оборони області Микола Лукашук, який розповів про ситуацію в області й обстріли з боку ворога. Про це повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Очільник облради Дніпропетровщини повідомив, що російські окупанти збільшили інтенсивність обстрілів меж Дніпропетровської області. Окупанти обстрілюють з далекої відстані підступи до Криворізького району, проте ЗСУ контролю.є ситуацію і не дає ворожим окупантам наблизитись. Також Микола Лукашук розповів, про те, що за час повномасштабного вторгнення підрозділи ДСНС області знешкодили близько 2 тисяч вибухонебезпечних предмети більша частина у Криворізькому районі.

–  Такі громади є ще й у Криворізькому районі – Широківська та Зеленодольська. Що це дає для мешканців? Люди, будинки яких постраждали від обстрілів або які переїхали з громади, можуть отримати від держави додаткові виплати – від 2 до 3 тис грн, – наголосив Микола Лукашук.

Посадовець зазначив і нагадав, що у разі знаходження підозрілих предметів схожих на вибухонебезпечні предмети варто викликати ДСНС за телефоном 101. Нагадаємо, що в Дніпропетровській області відомо про 5 випадків підриву через необережне поводження з вибухонебезпечними предметами, які громадяни брали до рук чи намагались транспортувати.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів