Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Остання сесія міської ради Кривого Рогу не відбулась через образу на виборців

Депутатські інтриги

5
(1)

Вчора 30 -го жовтня повинна було відбутися останнє засідання депутатів міської ради Кривого Рогу. Причиною стало відсутність потрібної кількості депутатів у залі. Фінальна сесія не відбулась. У кулуарах говорять про образу на виборців через низький рейтинг провладної партії у місті.

Про причини неявки більшості депутатів з провладної партії говорять у кулуарах міської ради.

З приводу останньої сесії написав вже колишній депутат “Сили Людей” Юлій Морозов на своїй сторінці у фейсбук.

Феєричне закінчення каденції цієї ради 😉 Вся вілкулівська фракція і дуже «опозиційний» бют – не з’явилися. Як і ще вчора ще абсолютно вірний маляренко. Система «рада» не працює, реєстрація була проведена рахуванням по головам і хрестиками на бомажці. Кворуму нема.

Відімо ахметінвест не пустив своїх працівників, голосів у вілкулів не набралося, тож вирішили не ганьбитися.

Зокрема проговорюють, що більшість провладної партії так не задоволені своїми рейтингами на місцевих виборах, що не бажають далі працювати, адже багато з них у новому скликанні депутатів міської Ради Кривого Рогу, представлені не будуть. Проте все ж деякі народні обранці “Опозиційного Блоку” прийшли до початку засідання, але після телефонного дзвінка куратора партії, депутати покинули сесійну залу, про це нам повідомили з наших джерел, які ми офіційно підтвердити не можемо.

Відзначимо, що на сесії повинні були звітувати правоохоронці та комунальники. Всього на розгляд депутатів виносилось 70 питань, жодне з них не було резонансним чи конфліктним.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів