Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Опалювальний сезон стартував у громадах Криворіжжя: перевірка готовності котелень та перші результати

Опалення Криворіжжя

5
(1)

Від 10 листопада, у місті Кривий Ріг та громадах Криворізького району офіційно розпочався опалювальний сезон. Це стало відомо з повідомлення очільника Криворізької Районної Влади та Адміністрації (РВА) Євгена Ситниченка, який активно ділиться інформацією у своєму каналі на платформі Telegram.

З 10 листопада почалося підключення опалення у житлових будинках Кривого Рогу. Євген Ситниченко повідомив, що стан готовності котелень до нового опалювального сезону наразі складає 100%, в тому числі і в місті Кривий Ріг, де діє 98 котелень. Загалом на території Криворізького району працює 249 котелень, включаючи 188 місцевих та 58 відомчих котелень.

Уже зафіксовано успішне підключення опалення у 11 медичних закладах міста, а також в 11 лікарнях та амбулаторіях сімейної медицини різних громад Криворіжжя. Зокрема, в Апостолівській громаді підключено центральну лікарню та 2 амбулаторії сімейної медицини. У Девладівській громаді опалювальний сезон розпочався в усіх закладах комунальної власності.

У Глеюватській громаді вже тепло у 2 амбулаторіях сімейної медицини, а з 13 листопада планують підключення на решті території громади. У Новопільській громаді станом на сьогодні опалення підключено у Криворізькій центральній районній лікарні.

Не залишилися осторонь і школи: в Широківській громаді станом на 11 листопада опалювальний сезон розпочали в закладах охорони здоров’я та дитячих садочках, а від учора розпочався запуск шкіл та закладів культури.

Зазначимо, що до лікарень, шкіл, дитячих садків, та інших соціальних закладів подача тепла розпочалася вже 16 жовтня, але теплоносії запускали поступово. Мешканцям рекомендується спустити повітря з систем опалення для нормальної циркуляції води та розуміти, що час від запуску котелень до повного прогріву будинків є необхідним для проведення всіх необхідних технічних робіт.

Таким чином, місто та район готові до зимового періоду, забезпечуючи комфорт та тепло всім жителям. Слідкуйте за новинами для отримання оновленої інформації щодо розвитку опалювального сезону в Кривому Розі та Криворізькому районі.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів