Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Оновлене хірургічне відділення в Широківській філії Криворізької центральної районної лікарні

Новини Широківської громади

5
(1)

Оптимізація медичної інфраструктури продовжується в Широківській філії Криворізької центральної районної лікарні, яка відтепер може запропонувати поновлене та покращене хірургічне відділення для місцевого населення. Завдяки значній підтримці благодійних організацій з Польщі та місцевих благодійників, лікарня отримала нове обладнання та інструменти, спрямовані на покращення надання медичних послуг у регіоні.

Оновлене хірургічне відділення отримало операційний стіл, безтіньову лампу, сучасні апарати ШВЛ з автономним живленням, нові монітори для пацієнтів та інші необхідні засоби для проведення хірургічних втручань. Важливою новацією є заміна старих ліжок на нові, функціональні моделі, що дозволяють підвищити комфорт та безпеку пацієнтів. Кількість профільних ліжок у лікарні збільшено до 20, включаючи 3 гінекологічних та 6 післяопераційних ліжок.

У зв’язку з покращенням інфраструктури, хірургічне відділення готове приймати пацієнтів з усіх громад Криворіжжя. Проте, першочергове право на отримання медичної допомоги мають мешканці Широківської, Карпівської, Гречаноподівської та Новолатівської громад. Відділення готове надавати спеціалізовану медичну допомогу в рамках Програми медичних гарантій, що створює умови для доступу мешканців до якісної та своєчасної медичної допомоги.

Оновлене хірургічне відділення в Широківській філії Криворізької центральної районної лікарні

Поповнення команди відділення новими спеціалістами, такими як лікар-хірург Іван Шевцов та медична сестра Валерія Кравчук, дозволить забезпечити високий рівень медичної асистенції та ефективно проводити хірургічні втручання.

Євген Ситниченко, начальник Криворізької районної військової адміністрації, закликав місцеве населення продовжувати підтримувати одне одного та військових Сил Оборони України. Він також висловив впевненість у перемозі та віру у президента країни.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів