Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Олександр Лікаренко – “Я навіть не реагую на таку маячню…”

Думки з соцмереж

0
(0)

 Криворізький блогер та політик Олександр Лікаренко на своїй сторінці facebook розповів про переслідування його з боку іншого блогера Кривого Рогу Кирила Кризаліса. Конфлікт розпалився в мережі інтернет коли Лікаренко виступив на захист провадження СБУ про причетність Крізаліса до наркоторгівлі. Останній своєю чергу, за словами Лікаренка, шукав його аби розібратись у ситуації. Ось що пише сам блогер-політик:

Ви уявіть наскільки в Кризалиса все погано і з головою і наскільки він імпотентний. Дзвонять мені люди. Кажуть цей неадекват біга десь тебе шукає. Зайшов, подивися. Взгалі не мій будинок.
Два варіанти: в нього розкладається мозок, або влаштовує своїй маленькій аудиторії дике шоу. Просто уявіть він, який розказує всім про свої круті джерела, не може знайти будинок. Рівень – дно.
Ну і вал публічних погроз від нього. Я навіть не реагую на таку маячню, бо по перше не він перший, по друге я все ж дорослий, та й не “вживаю”. Ну не знаю Національна поліція України Криворізьке районне управління поліції може проведете з ним лекції там. Поясните, що лякати бабусь, бігавши з матюками під вікнами незнайомих будинків, то не гарно.
P.S. Коли Островський бив Миколу Чирву, то Кирюшка за нього не вступився. Грозно скинув рюкзак і нічого не зробив. Олександр Лікаренко

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

0

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів