Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Окупанти знову обстріляли Зеленодольську громаду Криворізького району— готується евакуація!

Новини Криворізького району

4.6
(12)

Сьогодні вночі російські війська обстріляли територію Криворізького району. Окупанти двічі нанесли удар з “Градів”. Про це розповів голова військової адміністрації Криворізького району. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Вночі було обстріляне село Мала Костромка та місто Зеленодольськ Криворізького району. Окупанти били по житловим будинкам. Про це розповів у традиційному відео зверненні голова Криворізької військової адміністрації Євген Ситниченко.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Двічі ворог вдарив по Зеленодольській громаді, останній раз обстріл відбувся близько 5:20 ранку коли всі люди мирно сплять.

На щастя, за офіційними повідомленнями посадовців – жодна людина не постраждала. Вже почалась поступова евакуація мешканців Зеленодольської громади Дніпропетровської області.

Влада Зеленодольська оголосила про евакуаційні автобуси, що вивозитимуть громадян до залізничного вокзалу в Апостолове де люди зможуть поїхати до Кривого Рогу.

Час виїзду автобусів із Зеленодольська – 9:30 ранку (відправлення із «П‘ятачка»)
Контактний телефон: 0974824005

 

Ми закликаємо людей не стояти осторонь чужій біді! В цей складний час ми повинні допомагати один одному, забути образи та всі сварки. Тільки разом ми збережемо життя людей і наблизимо перемогу!

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.6

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!