Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Окупанти затримали голову ОТГ при спробі евакуації мешканців Херсонщини домовленим “зеленим коридором” на Дніпропетровщину

Зелений коридор на Херсонщину ЗІРВАНО

5
(2)

21-го квітня окупаційні війська Росії попри міжурядову домовленість про евакуаційний зелений коридор — не пустили автобуси, що прямували з Кривого Рогу до сіл окупованої Херсонщини. Під час затримання гуманітарної колони окупанти взяли у заручники очільника делегації, голову Нововоронцовської громади. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Про факт воєнного злочину стосовно затримання очільника гуманітарної делегації на окуповані території Херсонської області повідомив начальник військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

На блокпості орків за Осокорівкою Херсонської області за “кавуном” була зупинена колонна автобусів та карет швидкої допомоги, що прямували до сіх окупованої Херсонської області згідно з міжурядовою домовленістю про евакуацію “зеленим коридором”. Війська Росії затримали голову Нововоронцовської ОТГ Марчука В. В. Про це повідомив Олександр Вілкул на власній сторінці у facebook.

Повідомляється, що Криворізькі автобуси й карети швидкої простояли на блокпості до 16:30 затим були змушені повернутись до Кривого Рогу звідки вдень виїжджали з білими прапорами.

Попередня актуальна новина на тему; Російські окупанти зірвали “зелений коридор” для евакуації мешканців з окупованих сіл Херсонщини

Наразі йдеться перемовини про звільнення затриманого в заручники голову Нововоронцовської ОТГ.

Олександр Вілкул також повідомив, що під час так званого “Зеленого коридору” обі сторони досягли згоди на режим тиші під час дії гуманітарного коридору. Проте росіяни цієї обіцянки також не дотримались і не переставали гатити по позиціях ЗСУ з систем залпового вогню. Ніші військові дотримувались домовленостей і не відповідали оркам на їх нікчемні обстріли.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів