Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Очне навчання може знову стати реальністю — влада Криворіжжя хоче повернути школярів за парти

Освіта Криворізького району

5
(3)

31-го травня на Криворіжжі продзвеніли останні дзвоники у школах.  Десь вони були онлайн, а десь було дозволено провести повноцінну лінійку. Цьогоріч всі учні Криворізького району проводили онлайн навчання, проте в наступному навчальному році школярі можуть сісти за парти. Такою інформацією поділився з нашими журналістами сайту новин Кривий Ріг ПОСТ — заступник начальника Криворізької РВА Сергій Прохода.

Посадовець районної військової адміністрації розповів, що наразі влада вживає усіх сил аби діти мали змогу продовжити навчання безпосередньо офлайн (очна форма навчання).

Посадовці Криворіжжя говорять — що очне навчання може бути тільки при досягненні усіх мір безпеки. Обов’язково повинні бути підготовлені укриття для учнів та учителів та розроблено план евакуації на випадок – повітряної небезпеки.

 – Пролунали останні дзвоники, і влада Криворізького району та Обласної військової адміністрації працюють над тим, щоб максимальна кількість дітей регіону почала навчатись офлайн з початком нового навчального року. Звичайно, це відбуватиметься з повною дотриманням безпеки та за наявності укриттів різних рівнів у навчальних закладах місцевих громад. Криворізька районна військова адміністрація має під контролем підготовку до нового навчального року.  – Сказав заступник начальника Криворізької районногї військової адміністрації Сергій Прохода.

Зазначимо, що є громади де російські окупанти знищили навчальні заклади, це зокрема Зеленодольська громада та Апостолівська – вде в місті було зруйновано усі школи.

Нагадаємо, що під час ознайомчого візиту на Криворіжжя новий очільник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак говорив, що навчальні заклади будуть відбудовуватись з урахуванням мір безпеки в сучасних реаліях.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!