Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Очільники Криворізького району провели нараду з військовими радниками декількох громад і обговорили гуманітарні та безпекові питання громад

Новини Криворізького району

4.5
(4)

Сьогодні в приміщені Криворізької РДА відбулась робоча нарада очільника військової адміністрації Криворізького району  Євгена Ситниченка, його заступника Сергія Проходи з представниками ввірених на контроль громад. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ з посиланням на пресслужбу Криворізької РВА.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Військова адміністрація тримає на контролі усі території. Так, сьогодні відбулася чергова нарада голови Криворізької райдержадміністрації – начальника РВА Євгена Ситниченка з радниками з військових питань та питань безпеки, що працюють у Девладівській, Нивотрудівській та Грушівській об’єднаних громадах. У нараді взяв участь заступник голови РДА Сергій Прохода, який є куратором роботи військових радників.

Корисна новина, яка вас точно зацікавить: Від сьогодні змінено графік комендантської години на Дніпропетровщині

Присутні обговорили безпекові та поточні питання, визначили логістичні й гуманітарні задачі. Ситуація на цих територіях контрольована. Підбиваючи підсумки проведеної радниками роботи, необхідно підкреслити, що завдяки ній було виявлено та усунуто чимало недоліків, вирішено комплекс місцевих питань, також підсилено роботу органів місцевого самоврядування. Повідомили у пресслужбі Криворізької районної військової адміністрації.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів