Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак розповів про реальну посаду Олександра Вілкула у Кривому Розі

Новини Криворіжжя

3.7
(3)

8 березня до Криворізького району завітав новопризначений очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації, який прояснив, хто такий Олександр Вілкул. Про це його запитали журналісти під час спілкування Сергія Лисака з представниками ЗМІ. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Не так давно на посаду голови обласної військової адміністрації був призначений Сергій Лисак. Колишній спецслужбовець очолив Дніпропетровську область. В інтерв’ю журналістам новоспечений голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак сказав, що не знає про посаду Олександра Вілкула та пообіцяв розібратись з цим. На запитання журналістів, який статус має Олександр Вілкул, представники ЗМІ відповіли, що він є головою громадської організації “Рада оборони Кривого Рогу” й не більше. Відео з підтвердженням слів Сергія Лисака додаємо нижче.

Зазначимо, що з початку війни Олександр Вілкул позиціонував себе як голова Військової адміністрації Кривого Рогу. Після того, як журналісти роздобули свідчення про те, що такого рішення про його призначення ніхто не давав, у суспільстві виникло багато питань стосовно реального юридичного статусу Олександра Вілкула.

Зазначимо, що з початку війни Олександр Вілкул позиціонував себе як голова Військової адміністрації Кривого Рогу. Після того як журналісти роздобули свідчення, про те, що такого рішення про його призначення ніхто не давав у суспільстві виникло багато питань стосовно реального юридичного статусу Олександра Вілкула.

Повне відео спілкування голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака з журналістами, де він пояснює офіційний статус посади Олександра Вілкула.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!