Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Очільник Дніпропетровщини Сергій Лисак розповів про реальну посаду Олександра Вілкула у Кривому Розі

Новини Криворіжжя

4
(4)

8 березня до Криворізького району завітав новопризначений очільник Дніпропетровської обласної військової адміністрації, який прояснив, хто такий Олександр Вілкул. Про це його запитали журналісти під час спілкування Сергія Лисака з представниками ЗМІ. Повідомляє сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Не так давно на посаду голови обласної військової адміністрації був призначений Сергій Лисак. Колишній спецслужбовець очолив Дніпропетровську область. В інтерв’ю журналістам новоспечений голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак сказав, що не знає про посаду Олександра Вілкула та пообіцяв розібратись з цим. На запитання журналістів, який статус має Олександр Вілкул, представники ЗМІ відповіли, що він є головою громадської організації “Рада оборони Кривого Рогу” й не більше. Відео з підтвердженням слів Сергія Лисака додаємо нижче.

Зазначимо, що з початку війни Олександр Вілкул позиціонував себе як голова Військової адміністрації Кривого Рогу. Після того, як журналісти роздобули свідчення про те, що такого рішення про його призначення ніхто не давав, у суспільстві виникло багато питань стосовно реального юридичного статусу Олександра Вілкула.

Зазначимо, що з початку війни Олександр Вілкул позиціонував себе як голова Військової адміністрації Кривого Рогу. Після того як журналісти роздобули свідчення, про те, що такого рішення про його призначення ніхто не давав у суспільстві виникло багато питань стосовно реального юридичного статусу Олександра Вілкула.

Повне відео спілкування голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака з журналістами, де він пояснює офіційний статус посади Олександра Вілкула.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!