Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Обсяг експорту товарів підприємствами Дніпропетровської області у січень-квітень впав на 29% в порівнянні з попереднім роком

Економіка

5
(1)

У січні–квітні 2022р. обсяг експорту товарів підприємствами Дніпропетровської області становив 2646,7 мільйона доларів. США, або 71,7% порівняно з січнем–квітнем 2021р., імпорту – 1321,2 мільйона доларів, або 81,9%. Данні опублікував Дніпростат про це розповідає сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Коефіцієнт покриття експортом імпорту дорівнював 2. Зовнішньоторговельні операції проводились з партнерами зі 146 країн світу.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Основу товарної структури експорту області складали чорні метали (39,9%), руди, шлак і зола (36,8%), імпорту – мінеральні продукти (29,2%), продукція хімічної та пов’язаних з нею галузей промисловості (16,5%), машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання (13,9%), недорогоцінні метали та вироби з них (8,1%), полімерні матеріали, пластмаси та вироби з них (6,6%).

Серед регіонів країни Дніпропетровщина за часткою у загальному обсязі експорту товарів (15,8%) поступається лідерством лише м.Києву, імпорту (7,9%) – м.Києву та Львівській області. Данні опубліковані управлінням статистики Дніпропетровської області і є офіційними.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів