Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Обман заради розваг: Як “Миколаївський Ванько” привласнив 3 мільйони гривень Криворіжців

Кримінальний Кривий Ріг

5
(2)

Спеціалісти Національної поліції Миколаївської області розкрили диверсійну схему обману, яку влаштував житель Кривого Рогу. Під псевдонімом “Миколаївського Ванька” на соціальних мережах, зловмисник підстерігав громадян і виманював в них гроші, вигадуючи допомогу для бійців Збройних Сил України.

За інформацією, отриманою від начальника Національної поліції Миколаївської області Сергія Шайхета, 23-річний шахрай використовував популярний образ “Миколаївського Ванька”, щоб залучити увагу та співчуття співвітчизників. Створивши Telegram-канал з назвою “Миколаївський Ванько”, зловмисник активно розміщував повідомлення про необхідність фінансової допомоги для підтримки Збройних Сил України, надаючи номер своєї банківської картки для переказів.

За підрахунками поліції, майже 3 мільйони гривень потрапили в руки зловмисника завдяки цій доконечній і лукавій схемі. Проте, замість спрямування коштів на допомогу військовим, шахрай використовував гроші на особисті потреби, такі як онлайн-казино та ресторани.

Поліція вже виявила понад сто осіб, які перерахували гроші на картку кримінального зловмисника. Швидка та рішуча реакція правоохоронців дозволила виявити обман та зупинити діяльність шахрая. Зловмисника вже було затримано, і розпочато слідство.

За словами Сергія Шайхета, цей випадок є гірким нагадуванням про важливість перевірки інформації та вибору надійних каналів для надання допомоги тим, хто її дійсно потребує. Національна поліція закликає громадян бути обережними та ретельно перевіряти будь-які збори коштів на благодійні цілі, а також повідомляти про підозрілі ситуації.

Зловмиснику загрожує відповідальність згідно із законодавством України. Подальше слідство розкриє всі деталі цієї складної та обманливої схеми.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!