Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Новим тренером ФК Кривбас став діючий військовослужбовець ЗСУ легендарний тренер Юрій Вернидуб,

5
(2)

Щойно офіційно стало відомо, що Футбольний клуб Кривбас очолить новий головний тренер, який здобував перемогу в команди, що стала переможцем Ліги Чемпіонів. Також новий наставник Криворіжан є діючим військовослужбовцем, котрий працював на захисті Кривого Рогу на Херсонському напрямку. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

На офіційному сайті ФК Кривбас з’явилась інформація, що новим головним тренером став легендарний Юрій Вернидуб. Ще нещодавно він був на перших шпальтах футбольних новин світу після виступу минулої команди “Шериф” у Лізі Чемпіонів де він обігрував переможців турніру. З початку активної фази війни Юрій Вернидуб пішов на фронт захищати Україну від російських загарбників. Так вже сталось, що новий головний тренер Кривбасу захищав Криворізький напрямок, тому символічно, що саме він очолить наш легендарний клуб.

Підписуйтесь на наш TELEGRAM КАНАЛ аби дізнаватись більше про події в Криворізькому районі та Україні.

Не дивлячись на хорошу репутацію в футбольному світі, яку завоював Юрій Вернидуб він повернувся воювати й працювати в Україну, хоча мав можливості бути одним з перших вітчизняних тренерів, котрий перейде в топ Європейський чемпіонат. Проте Юрій Вернидуб вибрав Кривий Ріг і ФК Кривбас.

– Для мене велика честь в цей складний для нашої країни час тренувати саме український клуб. Клуб з великим славетним ім’ям і чималими амбіціями. А також це надасть нові можливості в інформуванні та допомозі Збройним Силам України», – підкреслив Юрій Вернидуб.

Зауважимо, що чутки про призначення Юрія Вернидуба керманичем команди Кривбас з’являлися ще давно. За нашою інформацією, яка вже очевидно підтвердилась сам тренер прибував до Кривого Рогу аби подивитись умови розташування, тренувальну базу.

Вас зацікавить новина: Кривбас вимагає грати матчі УПЛ в Україні – “Іншого варіанту, на наш погляд, не існує”

Офіційний сайт Кривбасу заявляє, що Юрій Вернидуб командувачем Збройних Сил України Валерій Залужний переведений до Кривого Рогу й буде виконувати свою тренерську роботу у вільний від військової служби час. Він буде курувати роботу тренерської команди у підготовці до нового повернення Кривбасу до Української прем’єр-ліги.  Офіційно відомо, що ФК КРивбас підписав контракт з Юрієм Вернидубом на 3 роки. Більше подробиць документу не розголошується.

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів