Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Новий водогін, що забезпечить водою декілька громад Криворіжжя успішно реалізовано

Водопостачання в Апостолове, Грушівку, Зеленодольськ

4.6
(17)

Успішна реалізація довгоочікуваного та необхідного проєкту з централізованого водопостачання радує мешканців Грушівської громади в Криворізькому районі. Проєкт став можливим завдяки надзвичайним зусиллям та дедикації понад 100 співробітників Державного підприємства “Кривбаспромводопостачання”, які працювали цілодобово, здолавши титанічні перешкоди для його успішної реалізації. Детально про це розповів начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко у своїй публікації на facebook. Повідомляє сайт новин Криворізького району “Кривий Ріг ПОСТ“.

Т.в.о. генерального директора підприємства Єгор Харитонов підкреслює, що це був небувалий виклик, і підприємство зі сміливістю і впевненістю ставилося до нього. Проєкт було втілено виключно на кошти самого підприємства, що становило близько 15 млн грн, демонструючи високий рівень самодостатності та здатності до інвестицій з боку підприємства.

Одним із найбільш складних викликів було прокладання практично вручну майже 3 км трубопроводу через особливості місцевості. Техніка не могла проїхати через ускладнені ділянки, тому співробітники використовували свої навички та наполегливість для подолання труднощів. Постійно змінюючийся рівень водосховища вимагав додаткової роботи, але завдяки досвіду та професіоналізму команди, було успішно подовжено трубопровід на 15 м.

Останнім етапом було встановлення насосних агрегатів та підключення електрики, яке вимагало точності та бездоганності. Для втілення проєкту залучалося понад 10 одиниць спецтехніки, включаючи 12-тонний плавучий екскаватор. Проєкт не тільки забезпечить мешканців Грушівської громади з водою, але й дозволить надійно постачати воду ще декільком іншим громадам, таким як Зеленодольська, Апостолівська, Софіївська та Вакулівська.

За словами Єгора Харитонова, це тільки один із кількох проєктів, які були здійснені для громад, де звичайним чином не було можливості забезпечити водопостачання відповідно до основних проєктів. Ця успішна реалізація є ще одним доказом того, що колектив підприємства має не лише високу професійну експертизу, але й беззаперечне прагнення до розвитку та благоустрою своєї місцевості.

Мешканці та мешканки Грушівської громади, а також інших населених пунктів, які будуть користуватися благоустроєним централізованим водопостачанням, висловлюють щиру вдячність та велику подяку всім причетним до реалізації цього проєкту. Завдяки їхнім зусиллям тепер у кранах знову буде вода, а комфорт та зручність повсякденного життя підніметься на новий рівень.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.6

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!