Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Новозбудований стадіон в Апостолове псують місцеві відпочивальники ФОТО

Новини Апостолівської громади

5
(1)

Новий стадіон Апостолівського ліцею №1 ще до офіційного відкриття почали псувати місцеві мешканці, які проводять там своє дозвілля. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі facebook написав місцевий житель Апостолівської громади Олександр Юшко.

Чоловік розповідає, що на території стадіону часто гуляють місцева молодь яка смітить на території спортивного комплексу, вигулює собак та псує ще не відкритий стадіон. Про завершення будівництва сучасного спортивного комплексу міського Апостолівського ліцею №1 у Криворізькому районі повідомляв раніше сайт новин Кривий Ріг ПОСТ.

Нагадаємо, спортивна арена навчального закладу була побудована за програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике Будівництво”.

Ось як про ситуацію зі стадіоном говорить обурений місцевий мешканець  Олександр Юшко.

 – Чисто не там, де прибирають, а там, де не накидають. Чому я згадав цю приказку? Наші нащадки, тобто наші діти чи вихованці, не навчені берегти красу, створену для них. На жаль, це йде не зі школи, а з родини. В Апостолівському ліцеї #1 будують стадіон, він ще не введений в експлуатацію, але вже діти грають та псують державне майно, не відстають від них і дорослі, влаштовуючи фотосесії. Сміття, бруд від взуття, сірники, жувальна гумка, серветки, порвана сітка на воротах тощо – це те, що можна знайти кожного дня на стадіоні. І навіть більше. Місцеві почали викладати фото зі стадіону з домашніми улюбленцями. Неодноразово бачив, як по стадіону прогулюються бездомні та домашні собаки. У мене прохання до всіх апостолівчан не бути байдужими, не чинити по-варварськи, бо через пів року ми втратимо таку красу, якої більше ніхто не зробить в м. Апостолове. До сих пір проведені бесіди з учнями чи батьками не приносять результату. Завжди знаходяться ті, що ігнорують правила. Допоможіть зберегти красу. Дякую за розуміння.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!