Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Новопільська громада до Дня молоді отримала новий шкільний автобус та 100 тисяч гривень на музичне обладнання

Новини Новопільської громади

3.7
(3)

27-го червня Новопільська громада Криворізького району, як й вся країна святкувала день молоді. Урочистості відбулись в селі Надеждівка куди з візитом завітав й керівник  Криворізького району привітати громаду і вручити подарунки.

На святковому заході де відбувався концерт молодіжних колективів були присутні очільники Криворізького району Євген Ситниченко – голова Криворізької районної державної адміністрації та його заступник Сергій Прохода. На святі молоді був присутній й голова Новопільської громади Олександр Бондаренко.

Чиновники привітали у своїх промовах мешканців села Надеждівка та всю Новопільську громаду з Днем Конституції та Днем молоді. Чудовий подарунок презентували керманичі району передавши Веселівській філії Красівської опорної школи ключі від новенького шкільного автобуса. На цьому сюрпризи не завершились. Від імені Валентина Резніченка, як депутата Дніпропетровської обласної ради та по сумісності голови ОДА було вручено сертифікат директору Центру культури “Арт-Палітра” сертифікат на 100 000 грн для придбання звукової апаратури, кошти на це виділив депутат зі своєї субвенції.

Нагадаємо, раніше такий самий подарунок Валентин Резніченко  презентував будинку культури “Сучасник” в місті Апостолове. Про це раніше повідомляв наш сайт новин Криворізького району.

–  Це фундамент нашої державності, гарантія свобод та кодекс обов’язків кожного громадянина, і саме молодим, талановитим та амбітним українцям, які святкують День молоді, реалізовувати основоположні принципи Основного Закону нашої держави. З промови голови Криворізької РДА Євгена Ситниченка

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

3.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!