Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Новопілля відзначило сторічний ювілей (ФОТО)

Новини Новопільської громади

5
(1)

25-го вересня Новопілля Криворізького району святкувало ювілейну сторічну дату річницю створення села. Крім цього в цей день місцева громада відзначає 45-ту річницю заснування сільської ради. На урочисте свято завітав керівник району який відзначив достойних мешканців громади.

Урочистими заходами за участю місцевих творчих колективів Новопільська громада відзначала 100-ту річницю заснування села Новопілля, яке стало невід’ємною частиною Криворізького району. Свято у місцевих мешканців подвійне, адже виповнюється 45 років з моменту заснування сільської ради Новопілля Криворізького району.

Привітати місцеву об’єднану територіальну громаду Новопілля  приїхав голова Криворізької районної державної адміністрації Євген Ситниченко. Про це повідомляє пресслужба на своїй сторінці у соціальній мережі.

 – Це свято єднання об’єднує усіх, кому дороге Новопілля – його вулиці, будівлі, сквери і храми, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Із вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога. – Зазначив у своєму виступі голова Криворізької РДА Євген Ситниченко.

Керівник райдержадміністрації вручив відзнаку голові Новопільської об’єднаної територіальної громади Олександру Бондаренку за вагомий внесок у розвиток територіальної громади. Також Євгеній Ситниченко вручив почесні грамоти гідним мешканцям громади за професіоналізм та активну діяльність у житті Новопільської громади.

Вам буде цікава новина: Чиновники Криворізької РДА інспектували нову дорогу до Новопілля

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!