Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Нічна ракетна атака на Кривий Ріг: є потрапляння в житловий будинок, є поранені та загиблі

Тероризм

4.7
(3)

Оновлено!
Є інформація про 6 загиблих у Кривому Розі від ракетного удару.

Жахлива нічна ракетна атака ворожої армії РФ вразила мирне місто Кривий Ріг, на яке випустили крилаті снаряди. Оборонці з Повітряних військ “Схід” вдалося збити три ракети, але деякі снаряди все ж потрапили у цивільні об’єкти, спричинивши серйозні наслідки. Інформацію про це повідомив голова Дніпропетровської Обласної військово-цивільної адміністрації, Сергій Лисак. Повідомляє сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ.

Одна з ракет вразила п’ятиповерховий житловий будинок, і за попередніми даними загинули троє мешканців. Щонайменше 25 осіб отримали поранення, з яких 19 перебувають у лікарні. Жахливою новиною є те, що ще є люди, засипані під руїнами будинку, які потребують негайної допомоги.

Троє постраждалих були доставлені до лікарень з приватного підприємства. Однак під завалами все ще можуть знаходитися інші люди, чекаючи на порятунок. Крім того, ми маємо жалюгідну звістку про пошкодження шести легкових автомобілів.

Ще одна локація стала місцем страшного інциденту, де в результаті атаки виникла пожежа в будівлі та автомобілі. Четверо людей отримали поранення внаслідок цього події. Також була повністю зруйнована господарська споруда.Нічна ракетна атака на Кривий Ріг: є потрапляння в житловий будинок, є поранені та загиблі

Прикро зазначити, що навіть рятувальний підрозділ, який намагався допомогти постраждалим, сам постраждав від цих нападів.

У відповідь на цю жахливу ракетну атаку, президент Володимир Зеленський висловив своїхнє жорстоке насильство і вказав, що ніколи не буде прощення терористам за їхні злочини. Президент висловив співчуття всім, хто втратив своїх рідних у цих трагічних подіях.

Рятувальна операція у Кривому Розі продовжується з непохитною відвагою та визначним професіоналізмом. Уряд України та місцеві служби активно співпрацюють, намагаючись забезпечити негайну допомогу постраждалим і рятування людей, які можуть бути під завалами.

Напади на мирне населення та цивільну інфраструктуру свідчать про продовження війни російських окупаційних сил проти України. Міжнародна спільнота має рішуче засудити ці злочини проти людяності і вимагати негайного припинення агресії.Нічна ракетна атака на Кривий Ріг: є потрапляння в житловий будинок, є поранені та загиблі

Україна встоїть у своїй боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність. Несправедливість і насильство не зламають дух українського народу, який єдиним голосом протистоїть тероризму та окупації.

Ці напади є ще одним нагадуванням про необхідність спільних зусиль усього міжнародного співтовариства для захисту миру та стабільності. Спільна реакція, суворі санкції та підтримка України є важливими кроками на шляху до припинення агресії та відновлення миру в регіоні.

Нічна ракетна атака на Кривий Ріг: є потрапляння в житловий будинок, є поранені та загиблі

Україна вимагає справедливості та притягнення винних до відповідальності. Жодна ракета не може зруйнувати волю та мужність українського народу. Незважаючи на трагедію, гордість і вольова сила українців несуть їх вперед, спонукаючи їх об’єднатися ще більше в боротьбі за свободу.

Спільнота міжнародних партнерів повинна виявити солідарність з Україною, підтримуючи її у відстоюванні суверенітету та територіальної цілісності. Російські атаки на цивільне населення не можуть залишатися безкарними. Злочинці, що стоять за цими нападами, повинні бути притягнуті до судової відповідальності.

Воля українського народу не зламається, адже вона заповітається кров’ю загиблих і муками поранених. Кривий Ріг і усі українські міста будуть відроджуватися, будуючи майбутнє на руїнах, що лишили російські ракети. Спільними зусиллями ми здатні перемогти зло і привести до настання миру.

У цей скрутний час Україна відчуває підтримку світової спільноти, але потребує конкретних дій для захисту своїх громадян і відновлення пошкоджених місцевостей. Лише через спільні зусилля і солідарність ми зможемо зупинити насильство, принести справедливість і побудувати мирне майбутнє для всіх українців.

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

4.7

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!

Лишити відповідь

Примітка перед формою коментарів