Сайт новин Криворізького району Кривий Ріг ПОСТ

Незаконно скликана сесія міськради Кривого Рогу заради дешевого піару?

Міськрада Кривого Рогу

5
(256)

У Кривому Розі завтра відбудеться позачергове засідання криворізької міської ради, яке скликане член виконкому, кандидатом в мери міста Костянтином Павловим не маючи на це повноважень.

Відзначимо, що нині член виконавчого комітету міської Ради Кривого Рогу не може одноосібно скликати чи ініціювати засідання депутатів міста. Про це говорить регламент міської ради Кривого Рогу. У статті 8 частини 2 про це чітко говориться:

Про подію говорить сторінка у фейсбуці прес-служби міської ради Кривого Рогу

 

  • Стаття 8. Пропозиції до плану роботи ради вносяться міським головою, секретарем ради, постійними комісіями, депутатами, депутатськими фракціями, виконавчими органами ради. Проект рішення про план роботи ради розробляється управлінням організаційно-протокольної роботи виконкому міської ради, а з регуляторної діяльності – управлінням розвитку підприємництва виконкому міської ради.
  • Контроль за підготовкою та проведенням передбачених планами заходів покладається на секретаря ради.

Так, виконавчий комітет може скликати засідання, але ж не одноосібно за ініціативи  члена, в даному контексті Костянтина Павлова.

Зазначимо, що на сайті міської ради Кривого Рогу в рішеннях за листопад виконкому, також немає рішення про проведення позачергової сесії міської ради Кривого Рогу.

За благородними намірами рятування підприємців від зашморгу карантину ховається спроба дешевого піару новоспеченого кандидата у другому турі за пост мера Кривого Рогу.

Відео про сесію опубліковане прес-службою криворізької міської ради

Вас також по цій темі може зацікавити наші публікації

Завтра депутати можуть зірвати фінансування лікарень Кривого Рогу

 

Будь ласка, оцініть наш пост

Клацніть на зірочку, щоб оцінити її

5

Поки що голосів немає! Будьте першим, хто оцінить цю публікацію.

Ви знайшли цей пост корисним...

Слідуйте за нами в соціальних мережах!